Přesvědčení Guildy

Veškeré informace ohledně guildy, Popis flexi RT, vzor přihlašky.

Přihlašky sem nepatří!
Ichodec
Site Admin
Příspěvky: 9
Registrován: čtv říj 20, 2016 2:36 pm

Přesvědčení Guildy

Příspěvekod Ichodec » čtv říj 20, 2016 4:07 pm

Zde bych chtěl vypsat několik guildovních povinností a zásad, které jsou důležité pro hladké fungování guildy a raidů. Od členů i od vedení se očekává, aby se snažili povinnosti ve svém vlastním zájmu dodržet.

Povinnost:
- mít TS a v případě raidů se na něm účastnit, alespoň poslechem (důvod: hráči mající TS budou upřednostněni v raidu)
- časem se může stát, že zde přibude i povinnost mít flasky na raidy a jídla z cookingu. Obojí jasně zlepšuje výkon celého raidu a je možné, že před vámi bude upřednostněn právě člověk používající tyto support doplňky.

Přesvědčení:
(jedná se o kodex k zamyšlení. Pokud by jste to chtěli jinak, pro kritiku jsem jedno velké ucho.)
- neodsuzuj, snaž se pochopit (platí vždy pro obě strany jakéhokoliv konfliktu - snažte se vžít do druhého člověka) - jsme inteligentní
- snaž se hrát nejenom teamově, ale team férplay - hrajeme teamově
- snaž se kontrolovat svůj slovník - sprostě umí kdejaký kopyto (v rámci humoru tolerováno) - dokážeme se ovládat
- kritizuj pokud víš co by se dalo udělat lépe - umíme si to říct
- když něco nevíš, tak se zeptej - nestydíme se zeptat
- chybami se člověk učí - jsme tolerantní

Kritika - je úžasný a inovativní prostředek. Avšak musí se umět podat, aby se nestala urážkou hrdosti druhého člověka. Samozřejmě něco jiného je pokud se jedná o nevážnou situaci míněnou jako prostředek humoru.

Rozdíl mezi urážkou a inteligentní věcnou kritikou

Urážka
a) Ty jsi kokot, proč to děláš takhle ?
b) ; Vy jste dementi, vy to neumíte.
c) Vám to trvá já vám na to seru.

Kritika
a) Zkus použít Tremor až dají fear, ulehčí nám to postup ;)
b) Lidi je potřeba, aby jsme dávali větší pozor a více se soustředili tahle taktika je těžká. Mimochodem Tank by měl posunovat bosse když má pod sebou plošku, meleečka pak nebudou dostávat dmg a healeři nebudou kapat na manu.
c) Zkusme to urychlit, ještě mám nějaké povinnosti.

Zpět na „Informaace pro nastevniky i členy + Vzor přihlašky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host